نمونه کارهای ما

بازی سازی

تکنولوژی برمیخیزد

سرگرمی های قدیم در یک توپ پلاستیکی و یک فضای باریک 8 متری که اسمش کوچه بود و چند نفر هم سن و سال خلاصه میشد. اما در دنیای امروز بازی ها نرم افزار ها و اپلیکشین های جذاب و گرافیکی هستند که سرگرمی شما و یا فرزندانتان را تشکیل میدهند. همانطور که بازی های قدیم شخصیت کودک را شکل میداند بازی های امروزه نیز همین هدف را دنبال می کنند. اگر بازی فرزند شما با سن او مناسب نباشد این بازی از کودک شما ، یک تفنگدار نیروی دریایی آموزش دیده برای نبردهای تن به تن می سازد. در مستر مدیا تیم بازی سازی ما را روان شناسان کودک ، جامعه شناسان و در آخر مهندسان نرم افزار تشکیل میدهد. بنابراین تمامی بازی ها کاملا مناسب سن بازی کن و مخاطب طراحی میشود. اما نباید فراموش شود که بازی هایی که در استدیو ی ما برای بزرگسالان ساخته میشود از هیجان خاص خود بهره میبرد.

مخاطب های ما

در مسترمدیا مخاطبان جدیدی را برای ژانر های کودکانه انتخاب کردیم . بزرگسالانی که به بازی های ساده سرگرم میشوند !! این ها همه ناشی از هوش خلاق افراد ما در زمینه ساخت بازی است.

ساخت بازی توی خون ماست

بازی های مسترمدیا مجسمه هایی هستند که میکل آنژهای ما آنها را از دل سختی بیرون کشیده اند. داستان نویسی ، طراحی شخصیت ، روانشانسی و... همگی توسط بهترین ها ساخته و پرداخته می شوند.

ساخته شده برای موبایل

بازی های ما برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی شده اند. علاوه بر موبایل دارندگان تبلت های این دو سیستم عامل نیز میتوانند با دانلود بازی های ما از اپ استور های معتبر از بازی های لذت ببرند.

موتور بازی سازی

در ساخت بازی ما از یکی از سه موتور برتر بازی سازی دنیا یعنی یونیتی استفاده میکنیم . یونیتی یکی از بهترین موتور های بازی برای ساخت بازی های دو بعدی ، سه بعدی با کیفیت و گرافیک قابل قبول است. از نمونه بازی های ساخته شده میتوان به شهر چاغ ، کودک عروسک کش و ... اشاره کرد.

سفارش بازی

حتما ایده ساخت یک بازی جذاب به ذهنتون رسیده و اما ندونید چطور اون رو بسازید. در مسترمدیا شما می توانید با پیوستن به تیم ایده پردازی و داستان سرایی بازی خودتون رو با تیم ما بسازید و به اسم خودتون ثبت کنید. در سود فروش آن شریک شوید